TAŞDELEN GÖKSEN SÜRÜCÜ KURSU

Taşdelen Göksen Sürücü Kursu

Sultançiftliği Mah. Turgut Özal Bulvarı, No : 121 Kat :3 Taşdelen / Çekmeköy - İstanbul cekmekoy, İstanbul
Online
Vitrin
Mesaj Gönder
Taşdelen Göksen Sürücü Kursu
Sultançiftliği Mah. Turgut Özal Bulvarı, No : 121 Kat :3 Taşdelen / Çekmeköy - İstanbul
cekmekoy , İstanbul
İş Alanları

Sürücü Kursları

Taşdelen Göksen Sürücü Kursu Olarak Amacımız, Trafik Kurallarını Bilen Ve Bu Kurallara Uyan, Trafikte Yaşanabilecek Kazalara Karışmamak İçin Gereken Bilgi, Beceri Ve Sürüş Hakimiyetine Sahip İyi Sürücüler Yetiştirmektir. Bu Amaçla Profesyonel Eğitmenler V

Taşdelen Göksen Sürücü Kursu Hakkında

Taşdelen Göksen sürücü kursu olarak amacımız, trafik kurallarını bilen ve bu kurallara uyan, trafikte yaşanabilecek kazalara karışmamak için gereken bilgi, beceri ve sürüş hakimiyetine sahip iyi sürücüler yetiştirmektir. Bu amaçla profesyonel eğitmenler ve yüksek model araçlarımızla değerli kursiyerlerimize en iyi eğitimi sunacağımızı garanti etmekteyiz.

 

Sürüş eğitmenlerimiz; milli eğitim bakanlığı usta öğreticilik sertifikasına sahip profesyonel eğitmenler olmakla birlikte ve trafiğe çıkacak her kursiyerimizin kendi ve başkalarının can güvenliği ile ilgili bir iş yaptıklarının farkındadır. Çünkü, kullanacağınız araç hangi sınıf olursa olsun, trafikte yapılacak bir hata istenmeyen durumlarla sonuçlanabileceği için, araç kullanmanın son derece hassas ve önemli bir davranış biçimi olduğunu tüm kursiyerlerimize benimsetmeye özenle dikkat etmekteyiz. 

Göksen Sürücü Kursu olarak, bu ilke ve sorumluluk bilinciyle sektörümüzde fark oluşturmayı ve ilk sırada kalmayı, her zaman başardık. Çünkü biz, trafiğe çıkmanın ciddi bir iş olduğunun, yoğun dikkat ve konsantrasyon gerektirdiğinin farkındayız. Taşdelen ehliyet kursunda Göksen Sürücü Kursu’nda adaylarımız, elli (50) dakika boyunca hocalarından birebir eğitim alırlar. Kursumuz, her geçen gün kendisine duyulan güvenle büyümekte ve sizleri de Göksen Sürücü Kursu adayları arasında görmek temennisiyle saygılarımızı sunarız…

 Size özel direksiyon dersi ile çekmeköy sürücü kursu Göksen Sürücü Kursu olarak sakin ve güler yüzlü eğitim anlayışıyla kursiyerlerimize en kısa sürede öğretmeyi ve adaylarımızın iyice anlamalarını hedeflemekteyiz. Ayrıca direksiyon dersini sadece sürücü adaylarımıza değil, aynı zamanda ehliyeti olduğu halde trafik tecrübesi olmayan, herhangi bir sebeple trafik korkusu oluşmuş ve bu nedenle trafiğe çıkmaktan çekinen, araç kullanabildiği halde çevresi tarafından sürüş tarzı ile ilgili devamlı eleştirilere maruz kalan ve hiçbir sebep olmaksızın sadece kendini geliştirmek isteyen herkese direksiyon dersi özenle verilmektedir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright 2007-2020 © Tüm Hakları , Güven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetlerine Aittir.